• Informacja

• W dniu 22 września 2021 roku odbyły się w Szkole wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

Tę zaszczytną funkcję pełnić będzie Julia Smolińska - uczennica klasy 8 c, a wspierać ją będą Julia Guzik z klasy 8 b, jako Zastępczyni, oraz Kornelia Pelowska z klasy 7 a, jako Sekretarz.

Dziewczynom gratulujemy i życzymy całemu Samorządowi Uczniowskiemu zapału i zrealizowania wszystkich pomysłów!

• Mały, wielki... gest

Miło nam poinformować, iż  uczeń klasy 2a  Bruno miał przyjemność uczestniczyć w organizowanym przez Fundację Marcina Gortata MG13 campie dla dzieci niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim. Poznał tam tajniki koszykówki na wózkach, wspaniałych trenerów m.in Macieja Zielińskiego, Kamila Chanas, Łukasza Wiśniewskiego oraz reprezentantów Polski w koszykówce na wózkach a przede wszystkim swojego idola... Marcina Gortata, który poprowadził zajęcia sportowe.

Bruno otrzymaną piłkę z autografami przekazał na rzecz swojej klasy .

Dziękujemy za ten piękny gest !!!!

Brawo!

• Wakacyjne życzenia

• Drodzy Uczniowie!

Za Wami rok wytężonej nauki- kartkówek, sprawdzianów i egzaminów przebiegających w innych warunkach niż dotychczas.

Stan epidemii i związana z nim nauka zdalna postawiła Was przed trudnym zadaniem, któremu bez wątpienia podołaliście. Część z Was żegna się ze swoją szkołą, kolegami i nauczycielami- pozostali po wakacjach wrócą do tej samej szkoły z zapasami energii i zapału do nauki.

Przed Wami czas zasłużonego odpoczynku –życzę Wam, aby to była pora beztroskich zabaw, nawiązywania nowych przyjaźni i przeżywania niezwykłych przygód.

Drodzy Nauczyciele!

Z tej okazji dziękuję Państwu za zaangażowanie, za trud włożony w nauczanie i wychowywanie dzieci i młodzieży, za nieustanną dbałość o rozwój młodego pokolenia.

Dziękuję za całoroczną wytężoną pracę.

Za Waszą aktywność i wysiłek dziękuję z całego serca.

Drodzy Rodzice!

Ten rok szkolny był również dla Państwa niełatwy i pełen wyzwań.

Doceniam i podziwiam Państwa zaangażowanie i czas włożony w edukację dzieci. Dzięki temu mogły one kontynuować naukę i rozwijać swoje zdolności.

Życzę, by nadchodzące wakacje stały się okazją do wspólnego wypoczynku .

Wszystkim życzę, aby nadchodzące wakacje były spokojne i bezpieczne.

Anna Benert –dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Józefa Grzybka w Kokoszkowach

• ŚLUBOWANIE NOWEGO POCZTU SZTANDAROWEGO

• Sztandar Szkolny dla społeczności szkolnej jest symbolem Polski, symbolem Małej Ojczyzny, jaką jest szkoła i jej najbliższe środowisko.

Uczniowie naszej szkoły 23 czerwca 2021 złożyli uroczyste ślubowanie

przy pomniku patrona naszej szkoły, Józefa Grzybka w obecności Dyrektora Szkoły Anny Benert.

Nowo wybrany poczet sztandarowy w składzie:

Chorąży: Konrad Stoppa

Asysta: Amelia Czartowska i Sandra Smolak

Chorąży: Jakub Milewski

Asysta: Karolina Specht, Nikola Błeńska

• Organizacja zakończenia roku szkolnego

• Organizacja zakończenia roku szkolnego w PSP w Kokoszkowach – piątek, 25 czerwca 2021r.

GODZINA

KLASA / sala