InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do zmierzenia się z zadaniami logicznymi oraz prostymi zadaniami programistycznymi, które wprowadzają uczniów w świat programowania. W ogólności jego celem jest rozwijanie zainteresowań matematycznych i programistycznych młodzieży. Dla większości uczestników konkurs ten był jednym z pierwszych doświadczeń z programowaniem, zadaniami typu "olimpijskiego" i pojęciem poprawności programu. Konkurs jest pomostem pomiędzy matematyką a Olimpiadą Informatyczną Juniorów.
W konkursie wzięło udział 16 uczniów reprezentujących naszą szkołę pod opieką pani Teresy Raczkowskiej i Lucyny Świeczkowskiej.
Uczestnicy konkursu :
Klasa 5b:
Paweł Dziubak
Piotr Nagórski
Alan Rychłowski
Antoni Węsierski
Klasa 6c:
Nikodem Mach
Igor Plewako
Blanka Schramke
Klasa 7a:
Mateusz Byczkowski
Marcel Lisek
Aleksandra Matuszek
Antonina Miszewska
Paweł Rożek
Judyta Sierocka
Klasa 8a:
Anna Bartkowska
Michalina Szlachcikowska
Marta Pawłowska
Wyniki konkursu:
Paweł Rożek - Laureat III miejsca, najlepszy wynik w powiecie starogardzkim
Judyta Sierocka - Finalista na szczeblu ogólnopolskim, drugi wynik w powiecie starogardzkim
Piotr Nagórski - Finalista na szczeblu ogólnopolskim, najlepszy wynik w powiecie starogardzkim.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 😊