• 50-LECIE SZKOŁY

• W tym uroczystym dniu odbyły się u nas dwie uroczystości, pierwsza dla całej społeczności szkolnej, druga dla zaproszonych gości i delegacji z klas.

Pierwsza uroczystość była dla nas wszystkich wspaniałym przeżyciem.

Uczniowie czuli moc i siłę jubileuszu, z zachwytem i niespotykaną dotąd ciszą oglądali przygotowaną przez panią Wiesławę Luwańską część artystyczną.

Tematem przewodnim części artystycznej była nadzieja na lepsze jutro.

Galę prowadzili nauczyciele Agnieszka Michalak i Przemysław Szczepaniak.

Judyta Sierocka z chórkiem zaśpiewała piosenkę R. Rynkowskiego "Pięknie żyć"

Uczennice VIb pokazały taniec z szarfami w barwach narodowych

Anna Brzoskowska recytowała wiersz "Trzeba marzyć" J. Kofty

Na saksofonie grała Julia Czapla

"Kocham jutro" W. Młynarskiego wyrecytowali w duecie Zofia Słupek z Michałem Jankowskim

Uczennice z klasy III zaprezentowały piękny taniec z wstążkami. Dziewczynki przygotowała

pani Alina Włodarczyk- Schulz

Uczennice  Aleksandra Cwil i Zofia Słupek - wykonały krótki recital fortepianowy na cztery ręce.

Swoim głosem urzekły nas także dwie absolwentki Roksana Sadowska i Marcelina Pelowska

Całości towarzyszyła strażacka orkiestra z Pinczyna, gdzie gra na co dzień jeden z uczniów. Muzycy wraz z gośćmi odśpiewali gromkie „Sto lat” na cześć szacownej jubilatki.